Oddział w Knurowie


Infolinia: 801 000 112

Dział Handlowy:

 Katarzyna Janik
e-mail: biuro@przyczepy-wiola.eu
tel: 032 232 19 65 wew. 23
gsm: +48 883 344 962

Marcin Dunaj
e-mail: serwis@przyczepy-wiola.eu
tel: 032 232 19 65 wew. 21
gsm: +48 608 013 587

Agnieszka Dziedzic
e-mail: agnieszka.dziedzic@przyczepy-wiola.eu
tel: 032 232 19 65 wew. 21
gsm: +48 696 072 875

 Ariel Grabowski
e-mail: ariel.grabowski@przyczepy-wiola.eu
tel: 032 232 19 65 wew. 22
gsm: +48 696 467 010


Produkcja:

Marcin Jedziniak - kierownik produkcji
e-mail: marcin.jedziniak@przyczepy-wiola.eu
tel: 032 232 19 65 wew. 25
gsm: +48 668 383 767

Grzegorz Pachulczak - kierownik produkcji, dział reklamacji
e-mail: reklamacje@przcyzepy-wiola.eu
tel: 032 232 19 65 wew. 25
gsm: +48 602 394 948


Magazyn i zaopatrzenie

e-mail: magazyn@przyczepy-wiola.eu
tel: 032 232 19 65 wew. 27


Dział Kadr

Anna Cichorczyk
e-mail: ania.wiola@wp.pl
tel: 032 232 19 65 wew. 26


Księgowość:
Elżbieta Rudzka, elzbieta.rudzka@przyczepy-wiola.eu
Lidia Stelmaszek, lidia.stelmaszek@przyczepy-wiola.eu
tel: 032 232 19 65 wew. 24

Wypożyczalnia Przyczep, Sklep, Serwis


44-190 Knurów ul. Przemysłowa 14
 Rafał Hyla
e-mail: sklep@przyczepy-wiola.eu
tel: 032 232 19 65 wew. 32
032 232 55 65
032 335 31 22



Oddział Raciążek k/Włocławka:
Sprzedaż, serwis, wypożyczalnia


e-mail: logistyka@przyczepy-wiola.eu
tel: 054 283 15 77
gsm: 608 088 064
Wszystkie prawa zastrzeżone 2010. Wiola Przyczepy
Projekt i wykonanie: Blacklot Design
Newsletter:
Administrator strony przyczepy-wiola.eu informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej, w tym jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij