Blog categories

Comments

Przyczepa samochodowa z plandeką – zalety

Przyczepa samochodowa z plandeką – zalety

Niewątpliwą zaletą przyczep z plandeką, jest możliwość przewiezienia ładunku o wyższej wysokości, który przekracza wysokość zwykłej burty. Ponadto, zyskujemy większa przestrzeń ładunkową oraz możliwość zabezpieczenia przewożonych rzeczy przed warunkami atmosferycznymi (deszczem lub śniegiem).
W plandekę możemy zaopatrzyć praktycznie każdą przyczepę samochodową. Plandeka opiera się na stelażu, wykonanego z  profili stalowych lub aluminiowych, dzięki czemu cała konstrukcja jest sztywna i odporna na podmuchy wiatru. Jako poprzeczki stelaża, można też zastosować deski, które ułatwiają załadunek z boku przyczepy.

Image module

W małych przyczepach plandeki najczęściej mają wysokość 150 lub 170 cm.  W większych – nawet 280 cm. Można je zamówić do każdej z naszych przyczep towarowych: 

Przyczepa samochodowa z plandeką płaską (tzw. opończą), to rozwiązanie dla osób, które nie zamierzają przewozić wysokich ładunków. Opończa nie stawia żadnego oporu podczas jazdy i również pozwala nam na zabezpieczenie się przed złymi warunkami atmosferycznymi. Mocowana jest bezpośrednio na burtach, przy większych przyczepach o długości powyżej 300 cm, warto jest  zamontować dodatkową poprzeczkę,- np. z profila. W ten sposób pozbędziemy się problemu zalegającej wody na plandece.

W naszej fabryce szyjemy plandeki z materiału firmy Tuplan o gramaturze 650g/m2. Przyczepy z plandekami marki Wiola, mogą być także wyposażone w reklamę Twojej firmy, dzięki temu zyskasz dość pokaźną powierzchnię do eksponowania naszej firmy, towarów czy usług. Materiał, z którego wykonane są plandeki, ma specjalną powłokę UV, która zapobiega blaknięciu koloru przez okres około 5 lat. Jest również bardzo wytrzymały na rozciąganie i rozrywanie. 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.przyczepy-wiola.eu/wp-content/uploads/2019/04/header_bg.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 170px;} 1
EnglishSwedishPoland