Blog categories

Comments

Przyczepy jednoosiowe – ładowność, wymiary, ceny

Przyczepy jednoosiowe – ładowność, wymiary, ceny

Przyczepy jednoosiowe cieszą się dużą popularnością. Można je zakupić w prawie każdym markecie budowlanym, ale są to przeważnie bardzo tanie i mało solidne produkty, które nie nadają się do ciągłej eksploatacji. Przyczepę jednoosiową warto kupić u autoryzowanego dealera, który pomoże nam wybrać odpowiedni model. Zapewni też obsługę po sprzedażową oraz serwis. Przyczepy jednoosiowe marki Wiola, występują w kilku wariantach w zależności od ładowności oraz przeznaczenia.

 

Przyczepy towarowe jednoosiowe niehamowne do 750kg

W tej kategorii posiadamy najtańsze modele Viki. Wyposażone są w stalową, ocynkowaną ramę, oś Niemieckiej firmy AL-KO oraz uchylną ramę:

Image module

Przyczepy jednoosiowe z linii Standard różnią się od modeli Viki otworowaną i przetłaczana ramą oraz bogatym wyposażeniem. W standardzie znajdziemy: koło podporowe, uchwyty podłogowe, możliwość otwarcia przedniej i tylnej burty oraz oś z łożyskami kompaktowymi.

Image module

Przyczepy towarowe jednoosiowe hamowane do 750kg

Przyczepy jednoosiowe z hamulcem najazdowym sprawdzą się w przypadku, gdy będziemy robili duże przebiegi. Przyczepa z hamulcem często jest też wybierana przez osoby, które posiadają mały uciąg swojego samochodu. Małe auta osobowe jak np. Opel Corsa,  mogą ciągnąć przyczepę niehamową o dopuszczalnej masie całkowitej 500 kg. Z hamulcem najazdowym – 750 kg, więc zyskamy sporo na ładowności. Więcej o tym, jak dopasować przyczepę do samochodu opisaliśmy w naszym poradniku: https://www.przyczepy-wiola.eu/jak-dobrac-przyczepe-do-samochodu/

Przyczepy jednoosiowe Hamowane z linii Komfort:

Image module

W powyższych modelach istnieje możliwość zmiany wymiaru przyczepy,  zastosowania mocniejszych osi (np. 1300 kg) czy wzmacnianych kół. Każda przyczepa może zostać wyposażona w plandekę ze stelażem. W celu wyceny konkretnej przyczepy zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym lub autoryzowanym dealerem. Jako jedyny producent w Europie, na nasze przyczepy udzielamy 36 miesięcy gwarancji.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.przyczepy-wiola.eu/wp-content/uploads/2019/04/header_bg.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 170px;} 1
EnglishSwedishPoland