Nasza Fabryka przyczep w Knurowie to ponad 6 000m2 powierzchni. W skład obiektu wchodzą: motownia przyczep, spawalnia, centrum obróbki metali, magazyn oraz biura. Jesteśmy najnowocześniejszym zakładem produkującym przyczepy w Polsce, dzięki czemu nasze produkty są tak dopracowane oraz niezawodne. Codziennie wyjeżdża od nas około 60 przyczep, z czego ponad połowa trafia na eksport do Szwecji, Niemiec, Czech, Włoch, Rumunii, Belgii czy Słowenii.

W 2016 roku uruchomiliśmy także dział Innowacji, który zajmuje się produkcją oraz testami prototypów, przeznaczonych do późniejszej produkcji.
Każdy nowy model jest przez nas testowany w najcięższych warunkach, dzięki czemu klient otrzymuje gotowy produkt bez żadnych wad i “chorób wieku dziecięcego”.

Nasz park maszynowy to ponad 300 Ton różnego rodzaju urządzeń takich jak: lasery światłowodowe, krawędziarki CNC czy prasy hydrauliczne. Dzięki tak rozwiniętej technologii produkcyjnej, jesteśmy w stanie wykonać prawie każdą przyczepę wg. indywidualnych potrzeb klienta.