Poznaj zalety naszych przyczep

Wysokogatunkowa stal Domex 420, z której wykonujemy nasze przyczepy, zapewnia ponadprzeciętną wytrzymałość. Standardowa blacha konstrukcyjna, której używają konkurencyjne firmy, jest mniej elastyczna i bardziej podatna na pękanie, zarówno wzdłuż ramy, jak i na spawach. Stal Domex 420 jest idealna do obróbki na zimno, a ponadto można ją pokrywać antykorozyjnymi powłokami cynkowymi.

Otworowana i przetłaczana rama to innowacyjny pomysł, który opracowaliśmy w 2006 r. Zapewnia większą wytrzymałość konstrukcji, jednocześnie redukując masę. Ramy tworzymy od podstaw w naszej fabryce, od obróbki w parku maszynowym aż po montaż końcowy.

Image module

Ramy cynkowane ogniowo
Każda rama przed procesem cynkowania zostaje oczyszczona z zabrudzeń, które powstają podczas produkcji. Usuwane są m.in. smary, oleje czy szlaki spawalnicze. Następnie ramę poddaje się kąpieli w wannie cynkowej. W temperaturze ok. 450 stopni następuje reakcja chemiczna, w skutek której rama zostaje pokryta powłoką cynkową. Ocynkowanie ogniowe charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na uderzenia oraz korozję (nawet do 50 lat).

Precyzja wykonania

Wszystkie elementy stalowe naszych przyczep są precyzyjnie dopasowane i sprawdzone pod względem wytrzymałości. Do wytwarzania części używamy lasera światłowodowego Fibermak

Podzespoły z najwyższej półki

Do produkcji układu jezdnego używamy podzespołów światowego lidera – niemieckiej firmy AL-KO. Wszystkie osie mają kompaktowe łożyska dwurzędowe, które gwarantują dużo wyższe przebiegi i niskie zużycie. Osie firmy AL-KO mają opatentowaną sześciokątną konstrukcję z trzema wałkami skrętnymi; dzięki niej zwiększa się zakres roboczy pracy obu (niezależnych) wahaczy, co przekłada się na komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Image module
Image module
Image module