Opis
Przyczepa do przewozu dwóch quadów oraz pojazdu typu UTV – Wiola Quad 2H1.3
Przeczytaj nasz poradnik. Sprawdź jaką przyczepę możesz ciągnąć.
| Wymiary przestrzeni ładunkowej | 3330 x 2250 mm |
| Liczba osi | 1 hamowana AL-KO 1350 kg |
| Sprzęg | Urządzenie najazowe AL-KO 1600 kg |
| Koła | 195R13C niskoprofilowe |
| Aluminiowe podjazdy chowane pod podłogą | V |
| Przeznaczenie | Do transportu UTV/ Dwóch Quadów |
| Uchwyty do mocowania ładunku co 20 cm | V |
| Uchwyt koła zapasowego | V |
| Osłona zaczepu | V |
| Koła podporowe | V |
| Kliny najazdowe | V |
| Wkładka antykradzieżowa | X |
V – w zestawie
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Koło zapasowe | |
| Wkładka antykradzieżowa | |
| Podpory stabilizujące (2szt) | |
| Uchwyt manewrowy | |
| Pasy Tranpsortowe | |
| Pełne Oświetlenie LED | |
| Wzmocniona Oś 1500 lub 1800 kg |
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.













