Opis
Przeczytaj nasz poradnik. Sprawdź jakaś przyczepkę możesz ciągnąć.
| Wymiary przestrzeni ładunkowej | 3420 x 1720 x 380 mm |
| Liczba osi | 2 Hamowane 1350 kg |
| Sprzęg | Urządzenie najazdowe 2700 kg |
| Koła | 14″ |
| Koło podporowe | V |
| Uchwyt do mocowania ładunku 4 szt. | V |
| Uchwyt koła zapasowego | V |
| Osłona zaczepu | V |
| Kliny najazdowe | V |
| Wszystkie burty otwierane | V |
V – w zestawie
| Wyposażenie dodatkowe | Dopłata |
| Koło zapasowe | |
| Plandeka płaska | |
| Plandeka ze stelażem 2000 mm | |
| Nadstawka burty | |
| Amortyzatory osi | |
| Stabilizator jazdy AKS 3004 | |
| Zabezpieczenie Safety Compact (tylko w wersji z AKS) | |
| Wkładka antykradzieżowa | |
| Przegląd TEMPO 100 |
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.





