Opis
Jaką lawetę wybrać ? Przeczytaj nasz poradnik
| Wymiary przestrzeni ładunkowej | 5500 x 2150 x 1850 mm |
| Światło wjazdu | 2110 x 1800 |
| Liczba osi | 3 Hamowane 1350 kg |
| Sprzęg | Urządzenie najazdowe 3500 kg |
| Koła | 195/55R10C |
| Koło podporowe | V |
| Platforma uchylna hydrauliczna | V |
| Ręczna pompa hydrauliczna | V |
| Stabilizator jazdy AKS 3504 | V |
| Koło zapasowe | V |
| Kliny najazdowe | V |
| Podłoga z Paneli Aluminiowych | V |
| Szyny boczne z uchwytami do pasów szelkowych | V |
| Zabudowa aerodynamiczna | V |
| Otwierane klapy boczne o szerokości 300 cm | V |
| Siłowniki gazowe do klap bocznych | V |
| Tylny trap wjazdowy aluminiowy o nośności do 2100 kg | V |
| Siłowniki wspomagające trap wjazdowy | V |
| Homologacja europejska / do 60 miesięcy gwarancji | V |
V – w zestawie
| Wyposażenie dodatkowe zabudowy | |
| Drzwiczki rewizyjne 750 x 1150 mm | |
| Klapa boczna otwierana na boki (dowolne proporcje) | |
| Klapa boczna otwierana do góry, łamana na pół | |
| Żaluzja wodoszczelna ,pyłoszczelna 3000 mm |
| Dodatkowe oświetlenie wewnętrzne | |
| Taśmy LED W | |
| Tasmy LED RGB | |
| Tasmy LED RGBW | |
| Lampy FT-36 | |
| Lampy wewnętrzne Waś W726 | |
| Czujnik Ruchu |
| Dodatkowe wyposażenie wnętrza | |
| Szafa przednia | |
| Wyciągarka el. Dragon Winch 12000HD+ akumulator | |
| Otorowane panele aluminiowe na podłodze | |
| Podłoga ze sklejki 15mm+ blacha alu lohr | |
| Uchwyty ścienne na pasy 2 szt | |
| Przyłącze + akumulator 115 Ah+prostownik Nocco G10 |
| Pozostałe opcje doposażenia | |
| Felgi aluminiowe | |
| Oświetlenie zewnętrzne LED | |
| Pompa hydrauliczna elektryczna | |
| Dodatkowy siłownik hydrauliczny | |
| Ręczna pompa zasilana kluczem elektrycznym |
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.




















