Opis
Laweta niskopodwoziowa Wiola L25G45P
Spełnia normy VDI 2700
Jaką lawetę wybrać ? Przeczytaj nasz poradnik
| Wymiary przestrzeni ładunkowej | 4000 x 2040 mm |
| Liczba osi | 2 Hamowane 1350 kg – wózek |
| Sprzęg | Urządzenie najazdowe 2700 kg |
| Koła | 10″ |
| Koło podporowe | V |
| Platforma uchylna hydrauliczna | V |
| Przyciągarka ręczna AL-KO ze zbloczem | V |
| Stabilizator jazdy AKS 3004 | V |
| Koło zapasowe | V |
| Kliny najazdowe | V |
| Poszycie lawety aluminiowe | V |
V – w zestawie
| Wyposażenie dodatkowe | Dopłata (brutto) |
| Poszycie aluminiowe | Standard |
| Boczna rama lakierowana* | Standard |
| Podłoga wypełniona sklejką | |
| Podłoga wypełniona blachą aluminiową | |
| Podłoga z paneli aluminiowych | |
| Pełne oświetlenie LED | |
| Amortyzatory osi (4szt) | |
| Przyciągarka elektryczna z akumulatorem | |
| Homologacja Dekra Tempo 100** | |
| Zabezpieczenie zaczepu |
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.*dostępne kolory: granatowy, pomarańczowy, czerwony, czarny
** wymaga montażu amortyzatorów osi
Podłoga wypełniona panelami podłogowymi jest wyposażeniem opcjonalnym.
Laweta niskopodwoziowa
















